Het 26e bestuur der Stichting Studenten Activiteiten

 
Functie Naam E-mail
Voorzitter Gerhard Kruiger voorzitter@ssa-web.nl
Vicevoorzitter Eva Verwij vicevoorzitter@ssa-web.nl
Secretaris Maja Pavić secretaris@ssa-web.nl
Penningmeester Huub Danker penningmeester@ssa-web.nl
Intern coördinator Matisse de Boer intern@ssa-web.nl
Extern coördinator Yoeri Delfstra extern@ssa-web.nl

Jaarplanning

Datum Tijd Activiteit
2020
April
Maandag 6 april 12:00 uur Online koffie-uurtje 14
Maandag 20 april 12:00 uur Online koffie-uurtje 15
Donderdag 23 april 19:00 uur Online workshop 8: AVG
Donderdag 30 april 18:00 uur Deadline inleveren input AVO 4
Mei
Vrijdag 1 mei 12:00 uur Profileringsfonds: Deadline tweede inlevermoment februaribesturen '19-'20
Vrijdag 1 mei 12:00 uur Profileringsfonds: Deadline eerste inlevermoment februaribesturen '20-'21
Maandag 11 mei 12:00 uur Online koffie-uurtje 16
Woensdag 13 mei 19:00 uur Online workshop 9: sollicitatie
Donderdag 14 mei 19:00 uur AVO 4
Maandag 25 mei 12:00 uur Online koffie-uurtje 17
Juni
Donderdag 4 juni 19:00 uur Sportactiviteit 3: Nachtvolleybal
Maandag 8 juni 12:00 uur Koffie-uurtje 18
Donderdag 11 juni 18:00 uur Deadline inleveren input nieuwsbrief 3
Donderdag 11 juni 19:00 uur Workshop 10: Aspirantbestuurders
Donderdag 11 juni 21:00 uur Borrel 3
Maandag 22 juni 12:00 uur Koffie-uurtje 19
Donderdag 25 juni 18:00 uur Uitgave nieuwsbrief 3
Dinsdag 30 juni 19:00 uur Certificatenuitreiking
Juli
Donderdag 2 juli 19:00 uur CvA-vergadering 2
December
Vrijdag 4 december 12:00 uur Profileringsfonds: Deadline tweede inlevermoment septemberbesturen '19-'20