Het 26e bestuur der Stichting Studenten Activiteiten

 
Functie Naam E-mail
Voorzitter Gerhard Kruiger voorzitter@ssa-web.nl
Vicevoorzitter Eva Verwij vicevoorzitter@ssa-web.nl
Secretaris Maja Pavić secretaris@ssa-web.nl
Penningmeester Huub Danker penningmeester@ssa-web.nl
Intern coördinator Matisse de Boer intern@ssa-web.nl
Extern coördinator Yoeri Delfstra extern@ssa-web.nl

Jaarplanning

Datum Tijd Activiteit
2020
Juni
Maandag 8 juni 12:00 uur Online koffie-uurtje 18
Maandag 15 juni 12:00 uur Deadline inleveren input nieuwsbrief 3
Maandag 22 juni 12:00 uur Online koffie-uurtje 19
Donderdag 25 juni 19:00 uur Online workshop 10: Aspirantbestuurders
Donderdag 24 juni 21:00 Online borrel 3
Vrijdag 26 juni 15:00 uur Uitgave nieuwsbrief 3
Juli
Donderdag 2 juli 19:00 uur Online CvA-vergadering 2
December
Vrijdag 4 december 12:00 uur Profileringsfonds: Deadline tweede inlevermoment septemberbesturen '19-'20